صفحه اصلی / اروپایی / آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه، به عنوان دومین زبان بین المللی دنیا، هر ساله از سوی مراکز اموزشی این کشور، مورد ارزیابی قرار میگیرد. طبق نظام آموزشی اتحادیه اروپا، زبان های اروپایی به ۶ سطح A1 A2, B1 B2, C1 C2 تقسیم میشود که در آن A1 مبتدی ترین و C2 پیشرفته ترین هست.
طبق آخرین قوانین مهاجرتی، خواه زندگی در کبک، خواه ادامه تحصیل در فرانسه، حداقل سطح B2 مورد نیاز است. که این درجات با آموزش بر مبنای کتب اختصاص یافته قابل دستیابیست.
در حال حاضر، متدهایی چون Echo, Edito, Vsrsion orginale, mobile و غیره در آموزشگاه ها تدریس میشود و بر مبنای نیاز افراد، کتاب های تکمیلی دیگری نیز در ‌کنار متد اصلی آموزش داده میشود.
برای رسیدن به هر کدام از سطوح حدودا ۸۰ ساعت (این میزان در کلاس خصوصی کمتر است) اموزش نیاز است تا در همه ی مهارت های مورد نیاز آمادگی لازم بدست بیاید.
از مهمترین آزمون های سفارت فرانسه، آزمون delf را میتوان نام برد که جهت ادامه تحصیل در فرانسه مورد نیاز قرار میگیرد. دیگر آزمون مهم سفارت فرانسه tcf public هست که برای ادامه تحصیل در تعدادی از رشته ها در فرانسه لازم میشود و سطح زبانی راحت تری را می طلبد. آزمون tcf AQ مختص مهاجرت به کبک است که داوطلب تنها در دو مهارت درک مطلب شنیداری و بیان شفاهی مورد ازمایش قرار میگیرد.

این مطالب را نیز ببینید!

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی موسسه زبان دانش مزید با 20 سال سابقه تدریس خصوصی زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

 
X

تدریس خصوصی زبان | تدریس خصوصی زبان انگلیسی

¤