صفحه اصلی / آسیایی / تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

موسسه زبان دانش مزید با 20 سال سابقه تدریس خصوصی زبان ژاپنی

زبان ژاپنی از نظر تعداد گویشور نهمین زبان پر کاربرد دنیا محسوب می شود. بر خلاف زبان چینی، تلفظ این زبان برای فارسی زبانان دشوار نیست و به راحتی می توان به زبان محاوره ای تسلط پیدا کرد. از لحاظ ساختار جمله همانند زبان فارسی اول فاعل، بعد مفعول و در آخر فعل قرار می گیرد. زبان ژاپنی دارای سه نوع نظام نوشتاری است که عبارتند از: هیراگانا(ひらがな)، کاتاکانا (カタカナ)و کانجی(漢字). علاوه بر این ها استفاده از حروف لاتین که به آن روماجی گفته می شود نیز مرسوم است. واژه های مربوط به دستور زبان ژاپنی (مثلا حروف اضافه یا صرف فعل) با هیراگانا نوشته می شود. همچنین صفات و افعال با ترکیبی از هیراگانا و کانجی نوشته می شود. اسامی خارجی و واژه های وام گرفته شده از زبان های دیگر با کاتاکانا نوشته می شود. کانجی ها همان علائمی هستند که هر یک به تنهایی نشان دهنده یک کلمه می باشند و از زبان چینی گرفته شده اند.

برگزاري كلاسهاي ترمیک زبان ژاپنی
در این کلاس ها هر 4 مهارت مكالمه / شنيدار / گفتار / نوشتار به طور همزمان آموزش داده می شود.
کتاب های آموزشی بنیاد ملی ژاپن مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب ها که بر اساس سطح معیار اروپا تدوین شده شامل سطوح A1,A2 (مقدماتی) B1,B2 (متوسطه) و C1,C2 (پیشرفته) می شود. از ویژگی های مهم این کتاب تمرکز بر بالا بردن مهارت ارتباطی زبان آموز و بالا بردن قدرت مکالمه است، ضمن اینکه دستور زبان نیز به شکل کاربردی آموزش داده می شود.علاوه بر این زبان آموز با بسیاری از عناصر فرهنگی ژاپن آشنا می شود.

برگزاري كلاسهاي آموزش زبان ژاپنی از طریق انیمه و مانگا
هدف از این دوره آشنایی زبان آموز با گرامر زبان ژاپنی و فراگیری واژ ه ها و اصطلاحات مورد استفاده درانیمه و مانگا است. در این دوره زبان آموز با صورت طبیعی و محاوره ای زبان ژاپنی آشنا می شود. منبع اصلی کلاس مانگا و انیمه به خصوص انیمه های استودیو جیبلی است.

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی در دنیای امروز میتواند بسیار پرکاربرد باشد زیرا دومین زبان پرگویش ور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

X

تدریس خصوصی زبان | تدریس خصوصی زبان انگلیسی

¤