صفحه اصلی / اروپایی / آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

در دنیای امروز میتواند بسیار پرکاربرد باشد زیرا دومین زبان پرگویش ور در دنیاست.
در حال حاضر بیش از 500 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت میکنند و طبق پیش بینی موسسه سروانتس تا سال 2050 این رقم به بیش از 600 میلیون نفر خواهد رسید.
این زبان در بیش از 26 کشور دنیا صحبت میشود و بیش از 500 هزار نفر در ایالات متحده به این زبان صحبت میکنند. همچنین به عنوان زبان دوم در این کشور است و در بسیاری از مدارس تدریس میشود.
اسپانیایی در بیشتر مدارس برزیل هم تدریس میشود زیرا برزیل تنها کشور در امریکای جنوبی است که پرتقالی صحبت میکنند و مابقی اسپانیایی هستند.
در حوزه ادبیات, اسپانیایی بسیار غنی است و دارای شاعران و نویسندگان بزرگی است به همین خاطر دومین زبانی است که در دنیا مورد مطالعه قرار گرفته است. دنیای اسپانیایی زبان مجموعا تا به حال 11 جایزه ادبی نوبل به خود دیده است که خود نشان دهنده غنی بودن این زبان در این حوزه است.
با توجه به اهمیت این زبان ,از سالها پیش این زبان در دانشگاه های ایران و موسسات معتبر بسیاری در حال تدریس است و تعداد فارغ التحصیلان این رشته رو به افزایش است.
بازار کار این رشته در حال حاضر بسیار خوب است و علاقمندان میتوانند در حوزه های مختلف در این رشته مشغول به فعالیت بشوند.
مهمترین کتاب هایی که برای یادگیری به زبان آموزان توصیه میشوند دوس میل (2000) سواِنیا (sueña) پریسما (prisma) و اوسو (uso)میباشند.
همه ساله از سوی موسسه سروانتس آزمون دله به طور همزمان در دو مرحله برگزار میشود که 4 مهارت خواندن , نوشتن, صحبت کردن و درک زبان را مورد سنجش قرار میدهد تا میزان تسلط زبان آموز بر زبان مشخص شود. برای قبولی در این آزمون باید حداقل نمره 75 از 100 را کسب کنید و گرفتن مدرک این آزمون از موسسه سروانتس برای تمام کسانی که قصد کار یا ادامه تحصیل در یکی از کشورهای ایالات متحده, کانادا و اروپا توصیه میشود.
این آزمون به همت سفارت اسپانیا اکنون به مدت دو سال است که در دانشگاه تهران برگزار میشود .

این مطالب را نیز ببینید!

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی موسسه زبان دانش مزید با 20 سال سابقه تدریس خصوصی زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

X

تدریس خصوصی زبان | تدریس خصوصی زبان انگلیسی

¤