تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آیا یادگیری زبان ترکی با توجه به متد تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی تضمینی است؟

زبان ترکی استانبولی در مجمع جهانی بسیاری به علل مثبت متنوعی پرطرفدار و مشهور است. اقتصاد کشور ترکیه امروزه در حال پیشرفت می باشد و در حال حاضر موقعیت خاصی از رونق و شکوفایی نقشه تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است.

در این صورت علت متنوعی دیگری هم وجود دارند که یادگیری این زبان را الزامی نموده است. اشخاصی که تمایل به سفر یا مهاجرت یا تجارت با موسسات این کشور را دارند لازم است به فراگیری این زبان روی آورند‌.

بر اساس جدیدترین آمار گزارش شده این نوع زبان دوازدهمین زبان در جهان به حساب می آید. در کشور ترکیه ۷۴.۲ میلیون نفر با این زبان حرف می زنند و در تمام دنیا تقریبا ۷۸.۹ میلیون نفر هم به این زبان حرف می زنند.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به وسیله اساتید برتر خانم و آقا

به باور خیلی از متخصصان آموزشی زبان ، دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی مناسب ترین روش جهت فراگیری این زبان است زیرا که متقاضی به صورت کاملا تمام وقت کلاس را در اختیار خود دارد. متقاضی می تواند در کلاس همه ایرادات و اشکالات خود را به صورت مستقیم به مدرس خود انتقال دهد و آنها را برطرف کند.

مدرس به صورت مستقیم با متقاضی در ارتباط است و این روش سبب می شود، روش یادگیری هماهنگ با او را در نظر بگیرد و هر زمان با تجزیه و تحلیل آموخته های او سطح فراگیری متقاضی را افزایش داد.

در خیلی از کشور ها همه دوره های درسی یک زبان آموز به شیوه خصوصی برگزار می شود زیرا که دوره های گروهی برای خیلی از افراد نمی تواند سودمند واقع شود. در خیلی از مراکز آموزشی معتبر این سبک تدریس را برای متقاضیان خود انتخاب می کنند تا بدین وسیله بتوانند یادگیری آنها را به میزان قابل توجهی تضمین کنند.

مقاصد مورد نظر مراکز آموزشی

هر مرکز آموزشی بسته به مقاصد آموزشی که دارد مسلما برنامه های منحصر به فردی نیز خواهد داشت. بدین صورت جهت شناخت هر چه تمامتر مرکز آموزشی بایستی معلومات زیادی را در خصوص آن بدست آورید.

در بعضی از این مراکز معتبر معمولا همه شهریه و هزینه های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به شیوه قسطی خواهد بود.

جهت ارزیابی و سطح بندی متقاضیان در آغاز هر کلاس آزمون تعیین سطح از زبان آموزان گرفته می شود. مراکز آموزشی معتبر معمولا هیچ گونه هزینه برای تعیین سطح از متقاضیان دریافت نخواهند کرد.

کلاس های مکالمه این زبان در مراکز آموزشی حدود ۳۵ جلسه می باشند که بسیار کاربردی و تخصصی خواهند بود که برای سنین متنوع خیلی مطلوب و تضمینی خواهد بود.

این مراکز معتبر برای اشخاصی که درگیری و مشغله زیادی دارند و در طی هفته نمی توانند در کلاس های عمومی آنها حضور یابند روز های ۵ شنبه و جمعه را به آنها اختصاص می دهند.

دوره های آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی مخصوص سفر، مخصوص کار در این کشور،مخصوص تحصیل ،تجارت و سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه تشکیل می شوند.

اشخاصی نظیرمهندسان، پزشکان و…هم می توانند در دوره های این آموزشگاه ها حضور به عمل آورند.

مراکز آموزشی معتبر برای همه دوره های این زبان، مدرسان خانم را برای خانواده ها، خانم های خانه دار و کودکان تعیین نموده و به خانه این افراد می فرستند. و…

مزایای آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

در این مبحث قصد داریم در خصوص امتیازات و فواید تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی مطالبی مهم را در اختیار شما بگذاریم.

•،در کلاس های یادگیری این زبان به آسانی و خیلی راحت می توان به زبان ترکی مسلط شد.

•در دوره های آموزش خصوصی ارتباط میان مدرس و فراگیر به شیوه رو در رو و مستقیم است و متقاضی اضطراب و استرس کلاس های گروهی را نخواهد داشت.

• یکی از مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی این است که در این کلاس ها ایرادات متقاضی خیلی زود و بهتر برطرف می شوند.

•برنامه ریزی دوره های آموزش خصوصی به شیوه انعطاف پذیری بوده و متقاضی می تواند مطابق زمان و ساعات مورد نظر خود حتی در روز های تعطیل هم به یادگیری بپردازد.

•تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در قیاس با دوره های عمومی از طرفداران زیادی برخوردار است.

•یادگیری در کلاس های خصوصی زبان ترکی به شیوه کاملا تضمینی

•فراگیران خانم می توانند از دوره آموزش خصوصی به وسیله مربی خانم در خانه خود بهره ببرد.

•کلاس های آموزش خصوصی مطابق با سطح و هدف فراگیر تنظیم می شود.

•از دیگر مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توان به این مورد اشاره کرد که در کلاس های آموزش خصوصی مربی همه زمان خود را جهت آموزش فراگیر صرف می کند و به هیچ وجه زمان آنها اتلاف نخواهد شد.

•این زبان حتی از آلمانی و فرانسه هم سخت تر است ، به همین علت است که زبان آموزان ترجیح می دهند آن را به شیوه خصوصی فرا بگیرند.

ویژگی های دوره های آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری

کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری مطابق نیاز فراگیر و مطابق سطح او معمولا برگزار می شود. مربی این کلاس های خصوصی با ملاحظه به اینکه آیا داوطلب نسبت به این زبان اطلاعات اولیه ای دارد یاخیر ؟ در این صورت مطابق آن برنامه ریزی برای او تنظیم می کند و کلاس را آغاز می کند.

در کلاس های آموزش خصوصی به صورت آنلاین و حضوری همواره مطابق کتاب های آموزشی که موجودند و همچنین ماخذ بیشتری که مربی صلاح می داند فراگیری آغاز می شود و با توجه به سطح کلاس این فراگیری ادامه خواهد داشت. مقصود همه دوره های آموزش خصوصی این زبان این است که نخست فراگیر بتواند خیلی راحت با این زبان صحبت کند و دوم اینکه گواهی زبان سفارت را اخذ نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در آغاز به سطح فراگیر بستگی دارد. هر چه میزان سطح داوطلب پایین تر باشد هزینه کلاس های او نیز بیشتر خواهد بود. دوم اینکه هزینه این کلاس ها به اینکه در کجا برگزار شوند نیز بستگی دارد. به عنوان مثال برگزاری کلاس در خانه متقاضی ، احتیاج به پرداخت ‌هزینه رفت و آمد را دارد.

همچنین تهیه کتب و سی دی های آموزشی بر عهده فراگیر خواهد بود. برای اخذ هزینه دقیق تدریس خصوصی باید با با مراکز آموزشی معتبر تماس حاصل نمایید و پس از آن با توجه به شرایط شما هزینه کلاس ها مشخص خواهد شد.